Rumah > Produk > Perlindungan litar > Elektrik, Specialty Fuses > LPJ-300SPI
Permintaan Quote
Melayu
1384552Image LPJ-300SPI.Bussmann (Eaton)
LPJ-300SPI
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
15+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LPJ-300SPI
  • Penerangan
    FUSE CRTRDGE 300A 600VAC/300VDC
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    300V
  • Voltan Rating - AC
    600V
  • Saiz / Dimensi
    2.000" Dia x 3.380" L (50.80mm x 85.85mm)
  • Siri
    LOW-PEAK™ LPJ
  • Masa tindak balas
    Slow
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Cylindrical, Alarm Indicator, Blade Terminal
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Bolt Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    3 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis fius
    Cartridge
  • ciri-ciri
    Indicating
  • Rating Semasa
    300A