Rumah > Produk > Perlindungan litar > Komponen Tukar cabut > R9D4100UDC
Permintaan Quote
Melayu
R9D4100UDC
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    R9D4100UDC
  • Penerangan
    600VDC 100A NF 4P SWITCH
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Model ECAD
  • voltan
    600V
  • Jenis
    Switch
  • Siri
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Semasa
    100A
ER4-63N3PB
ER4-63N3PB
Penerangan: SWITCH COMPONENT HANDLE BLACK
Pengilang: Bussmann (Eaton)
R9D3200UDC
R9D3200UDC
Penerangan: 600VDC 200A NF 3P SWITCH
Pengilang: Bussmann (Eaton)
LK10 UL
LK10 UL
Penerangan: SWITCH KNOB ROUND BLACK
Pengilang: Altech Corporation
BDH105
BDH105
Penerangan: HANDLE PISTOL 1.8" RED/YELLOW