Rumah > Produk > Perlindungan litar > fius > TR2/S501-V-10-R
Permintaan Quote
Melayu
TR2/S501-V-10-R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TR2/S501-V-10-R
  • Penerangan
    S501 10A BUSS FA TR2 1500 REEL -
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
    250V
  • Saiz / Dimensi
    0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
  • Siri
    S501
  • Masa tindak balas
    Fast
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    5mm x 20mm (Axial)
  • Nama lain
    TR2-S501-V-10-R
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Jenis fius
    Cartridge, Ceramic
  • DC sejuk rintangan
    0.008 Ohms
  • Rating Semasa
    10A