Rumah > Produk > Perlindungan litar > fius > TR3-S505-V-10-R
Permintaan Quote
Melayu
TR3-S505-V-10-R
  • Nombor Bahagian
    TR3-S505-V-10-R
  • Penerangan
    FUSE CERAMIC 10A 250V 5X20MM
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
    250V
  • Saiz / Dimensi
    0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
  • Siri
    S505
  • Masa tindak balas
    Slow
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    5mm x 20mm (Axial)
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • lebur I²t
    397
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis fius
    Cartridge, Ceramic
  • DC sejuk rintangan
    0.0061 Ohms
  • Rating Semasa
    10A