Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Potentiometers trimmer > 201UR105B
Permintaan Quote
Melayu
5280993Image 201UR105B.CTS Electronic Components
201UR105B
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    201UR105B
  • Penerangan
    TRIMMER 1M OHM 0.2W PC PIN TOP
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±20%
  • Style penamatan
    PC Pins
  • suhu Pekali
  • Saiz / Dimensi
    Rectangular - 0.594" x 0.734" Face x 0.220" H (15.10mm x 18.64mm x 5.60mm)
  • Siri
    201
  • Bahan rintangan
    Carbon
  • Mod panel
    1 MOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.2W, 1/5W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    U201R105B
  • Bilangan Turns
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Pengilang Standard Lead Time
    7 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    1 MOhms 0.2W, 1/5W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Carbon 1 Turn Top Adjustment