Rumah > Produk > suis > Suis DIP > 209-10MSTD
Permintaan Quote
Melayu
209-10MSTD
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    209-10MSTD
  • Penerangan
    SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
  • Model ECAD
  • boleh dibasuh
    Yes
  • Penilaian voltan
    20VDC
  • Style penamatan
    PC Pin
  • Siri
    209
  • Pitch
    0.100" (2.54mm), Full
  • pembungkusan
    Tube
  • Nama lain
    209010MSTD
    20910MSTD
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Bilangan Jawatan
    10
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life mekanikal
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Panjang
    1.058" (26.87mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi Lembaga atas
    0.190" (4.83mm)
  • ciri-ciri
    Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal
  • Life elektrik
    2,000 Cycles
  • Penerangan terperinci
    Dip Switch SPST 10 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC
  • Rating Semasa
    100mA