Rumah > Produk > suis > Suis DIP > 210-12LPSTD
Permintaan Quote
Melayu
210-12LPSTD
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1005+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    210-12LPSTD
  • Penerangan
    SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
  • Model ECAD
  • boleh dibasuh
    Yes
  • Penilaian voltan
    20VDC
  • Style penamatan
    PC Pin
  • Siri
    210
  • Pitch
    0.100" (2.54mm), Full
  • pembungkusan
    Tube
  • Nama lain
    210012LPSTD
    21012LPSTD
    210B012LPSTD
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Bilangan Jawatan
    12
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life mekanikal
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Panjang
    1.258" (31.95mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi Lembaga atas
    0.180" (4.57mm)
  • ciri-ciri
    Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal
  • Life elektrik
    1,000 Cycles
  • Penerangan terperinci
    Dip Switch SPST 12 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC
  • Rating Semasa
    100mA