Rumah > Produk > suis > Suis DIP > 218-12LPSJRF
Permintaan Quote
Melayu
218-12LPSJRF
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    218-12LPSJRF
  • Penerangan
    SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
  • Model ECAD
  • boleh dibasuh
    No
  • Penilaian voltan
    24VDC
  • Style penamatan
    J Lead
  • Siri
    218
  • Pitch
    0.050" (1.27mm), Half
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    218012LPSJRF
    21812LPSJRF
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 85°C
  • Bilangan Jawatan
    12
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life mekanikal
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Panjang
    0.646" (16.41mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi Lembaga atas
    0.106" (2.70mm)
  • ciri-ciri
    Epoxy Sealed Terminals
  • Life elektrik
    1,000 Cycles
  • Penerangan terperinci
    Dip Switch SPST 12 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC
  • Rating Semasa
    25mA