Rumah > Produk > suis > Suis DIP > 219-12MSJR
Permintaan Quote
Melayu
219-12MSJR
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    219-12MSJR
  • Penerangan
    SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
  • Penilaian voltan
    20VDC
  • Pitch
    0.100" (2.54mm), Full
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    219012MSJR
    21912MSJR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 85°C
  • Panjang
    1.258" (31.95mm)
  • Tinggi Lembaga atas
    0.210" (5.33mm)
  • Penerangan terperinci
    Dip Switch SPST 12 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC
  • Rating Semasa
    100mA