Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Joystick Potentiometers > 252B124B50NB
Permintaan Quote
Melayu
252B124B50NB
  • Nombor Bahagian
    252B124B50NB
  • Penerangan
    JOYSTICK 120K OHM 2 AXIS TH
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz / Dimensi
    Square - 0.815" L x 0.807" W x 0.957" H (20.70mm x 20.50mm x 24.30mm)
  • Siri
    252
  • putaran sudut
    50°
  • Mod panel
    120 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.0125W
  • pembungkusan
    Bulk
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    2 with Switch(s) Axis 120 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 50° 0.0125W