Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Joystick Potentiometers > 254SA104B50B
Permintaan Quote
Melayu
269919Image 254SA104B50B.CTS Electronic Components
254SA104B50B
  • Nombor Bahagian
    254SA104B50B
  • Penerangan
    JOYSTICK 100K OHM 2 AXIS SMD
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz / Dimensi
    Square - 0.425" L x 0.425" W x 0.366" H (10.80mm x 10.80mm x 9.30mm)
  • Siri
    254
  • putaran sudut
    50°
  • Mod panel
    100 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.0125W
  • pembungkusan
    Bulk
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Penerangan terperinci
    2 with Switch(s) Axis 100 kOhms Surface Mount Joystick Potentiometer 50° 0.0125W