Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Potentiometers trimmer > 262UR501B
Permintaan Quote
Melayu
2529492Image 262UR501B.CTS Electronic Components
262UR501B
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    262UR501B
  • Penerangan
    TRIMMER 500 OHM 0.15W PC PIN TOP
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±20%
  • Style penamatan
    PC Pins
  • suhu Pekali
  • Saiz / Dimensi
    Rectangular - 0.370" x 0.394" Face x 0.734" H (9.40mm x 10.00mm x 5.40mm)
  • Siri
    262
  • Bahan rintangan
    Carbon
  • Mod panel
    500 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.15W