Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Potentiometers Rotary, Reostat > 296UD105B1N
Permintaan Quote
Melayu
2687308Image 296UD105B1N.CTS Electronic Components
296UD105B1N
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    296UD105B1N
  • Penerangan
    POT 1M OHM 0.15W CARBON LINEAR
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±20%
  • Style penamatan
    PC Pins, Board Locks
  • suhu Pekali
  • tirus
    Linear
  • Saiz - Body
    Square - 0.504" x 0.492" Face x 0.343" H (12.80mm x 12.50mm x 8.70mm)
  • Siri
    296
  • putaran
    300°
  • Bahan rintangan
    Carbon
  • Rintangan (ohm)
    1M
  • Kuasa (Watt)
    0.15W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    CT2271
  • Bilangan Turns
    1
  • Bilangan Gangs
  • pemasangan Jenis
    Through Hole, Snap In
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    1M Ohm 1 Gang Linear Through Hole, Snap In Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.15W PC Pins, Board Locks
  • sesendal Thread
  • Dibina pada Tukar
    None
  • Jenis pelarasan
    Top Adjustment
  • Jenis penggerak
    Knurled
  • penggerak Negara
    0.539" (13.70mm)
  • penggerak Diameter
    0.236" (6.00mm)