Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > 347LB3C1250T
Permintaan Quote
Melayu
980146Image 347LB3C1250T.CTS Electronic Components
347LB3C1250T
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    347LB3C1250T
  • Penerangan
    OSC VCXO 125.0000MHZ LVPECL SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Jenis
    VCXO
  • Saiz / Dimensi
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Siri
    347
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    6-SMD, No Lead
  • Pengeluaran
    LVPECL
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • fungsi
    Enable/Disable
  • kekerapan kestabilan
    ±50ppm
  • kekerapan
    125MHz
  • Penerangan terperinci
    125MHz VCXO LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    80mA
  • Semasa - Bekalan (Disable) (Max)
    10µA
  • Resonator Base
    Crystal
  • Julat Tarik Absolute (APR)
    ±50ppm
Penerangan:
Pengilang: Agastat Relays / TE Connectivity
347LB3I1228T
347LB3I1228T
Penerangan: OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL SMD
Pengilang: CTS Electronic Components
Penerangan: OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL SMD