Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > 353SB5C320T
Permintaan Quote
Melayu
353SB5C320T
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    353SB5C320T
  • Penerangan
    OSC VCXO 32.0000MHZ HCMOS SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    5V
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.055" (1.40mm)
  • kekerapan kestabilan
    ±25ppm
  • kekerapan
    32MHz
  • Penerangan terperinci
    32MHz VCXO HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    30mA