Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > 375LB5C1660T
Permintaan Quote
Melayu
1862628Image 375LB5C1660T.CTS Electronic Components
375LB5C1660T
  • Nombor Bahagian
    375LB5C1660T
  • Penerangan
    OSC VCXO 166.0000MHZ LVDS SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.055" (1.40mm)
  • kekerapan kestabilan
    ±25ppm
  • kekerapan
    166MHz
  • Penerangan terperinci
    166MHz VCXO LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    55mA
  • Julat Tarik Absolute (APR)
    ±50ppm