Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > kristal > 402F16022IAR
Permintaan Quote
Melayu
3697122Image 402F16022IAR.CTS Electronic Components
402F16022IAR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    402F16022IAR
  • Penerangan
    CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
  • Model ECAD
  • Jenis
    MHz Crystal
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • Siri
    402
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    4-SMD, No Lead
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Mod operasi
    Fundamental
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • beban kemuatan
    10pF
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • kekerapan Toleransi
    ±20ppm
  • kekerapan kestabilan
    ±20ppm
  • kekerapan
    16MHz
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    120 Ohms
  • Penerangan terperinci
    16MHz ±20ppm Crystal 10pF 120 Ohms 4-SMD, No Lead