Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > kristal > 402F37433CJT
Permintaan Quote
Melayu
2721112Image 402F37433CJT.CTS Electronic Components
402F37433CJT
  • Nombor Bahagian
    402F37433CJT
  • Penerangan
    CRYSTAL 37.4000MHZ 9PF SMD
  • Model ECAD
  • Jenis
    MHz Crystal
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • Siri
    402
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    4-SMD, No Lead
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Mod operasi
    Fundamental
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • beban kemuatan
    9pF
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • kekerapan Toleransi
    ±30ppm
  • kekerapan kestabilan
    ±30ppm
  • kekerapan
    37.4MHz
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    60 Ohms
  • Penerangan terperinci
    37.4MHz ±30ppm Crystal 9pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead