Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > kristal > 416F27122ITT
Permintaan Quote
Melayu
5962958Image 416F27122ITT.CTS Electronic Components
416F27122ITT
  • Nombor Bahagian
    416F27122ITT
  • Penerangan
    CRYSTAL 27.120 MHZ 6PF SMT
  • Model ECAD
  • Jenis
    MHz Crystal
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
  • Siri
    416
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    4-SMD, No Lead
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Mod operasi
    Fundamental
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • beban kemuatan
    6pF
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.018" (0.45mm)
  • kekerapan Toleransi
    ±20ppm
  • kekerapan kestabilan
    ±20ppm
  • kekerapan
    27.12MHz
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    200 Ohms
  • Penerangan terperinci
    27.12MHz ±20ppm Crystal 6pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead