Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > kristal > 416F37435ADT
Permintaan Quote
Melayu
2683073Image 416F37435ADT.CTS Electronic Components
416F37435ADT
  • Nombor Bahagian
    416F37435ADT
  • Penerangan
    CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
  • Suhu Operasi
    -10°C ~ 60°C
  • beban kemuatan
    18pF
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.018" (0.45mm)
  • kekerapan Toleransi
    ±30ppm
  • kekerapan kestabilan
    ±50ppm
  • kekerapan
    37.4MHz
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    200 Ohms
  • Penerangan terperinci
    37.4MHz ±30ppm Crystal 18pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead