Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > kristal > 416F374X2IAR
Permintaan Quote
Melayu
2114194Image 416F374X2IAR.CTS Electronic Components
416F374X2IAR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    416F374X2IAR
  • Penerangan
    CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • beban kemuatan
    10pF
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.018" (0.45mm)
  • kekerapan Toleransi
    ±15ppm
  • kekerapan kestabilan
    ±20ppm
  • kekerapan
    37.4MHz
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    200 Ohms
  • Penerangan terperinci
    37.4MHz ±15ppm Crystal 10pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead