Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > kristal > 416F38412CLT
Permintaan Quote
Melayu
2583964Image 416F38412CLT.CTS Electronic Components
416F38412CLT
  • Nombor Bahagian
    416F38412CLT
  • Penerangan
    CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • beban kemuatan
    12pF
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.018" (0.45mm)
  • kekerapan Toleransi
    ±10ppm
  • kekerapan kestabilan
    ±20ppm
  • kekerapan
    38.4MHz
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    200 Ohms
  • Penerangan terperinci
    38.4MHz ±10ppm Crystal 12pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead