Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > kristal > 416F38425AAT
Permintaan Quote
Melayu
4024236Image 416F38425AAT.CTS Electronic Components
416F38425AAT
  • Nombor Bahagian
    416F38425AAT
  • Penerangan
    CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
  • Suhu Operasi
    -10°C ~ 60°C
  • beban kemuatan
    10pF
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.018" (0.45mm)
  • kekerapan Toleransi
    ±20ppm
  • kekerapan kestabilan
    ±50ppm
  • kekerapan
    38.4MHz
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    200 Ohms
  • Penerangan terperinci
    38.4MHz ±20ppm Crystal 10pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead