Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > kristal > 416F40613CTR
Permintaan Quote
Melayu
4309737Image 416F40613CTR.CTS Electronic Components
416F40613CTR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    416F40613CTR
  • Penerangan
    CRYSTAL 40.610 MHZ 6PF SMT
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • beban kemuatan
    6pF
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.018" (0.45mm)
  • kekerapan Toleransi
    ±10ppm
  • kekerapan kestabilan
    ±30ppm
  • kekerapan
    40.61MHz
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    100 Ohms
  • Penerangan terperinci
    40.61MHz ±10ppm Crystal 6pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead