Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > kristal > 416F4061XCAT
Permintaan Quote
Melayu
6671089Image 416F4061XCAT.CTS Electronic Components
416F4061XCAT
  • Nombor Bahagian
    416F4061XCAT
  • Penerangan
    CRYSTAL 40.610 MHZ 10PF SMT
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • beban kemuatan
    10pF
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.018" (0.45mm)
  • kekerapan Toleransi
    ±10ppm
  • kekerapan kestabilan
    ±15ppm
  • kekerapan
    40.61MHz
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    100 Ohms
  • Penerangan terperinci
    40.61MHz ±10ppm Crystal 10pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead