Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > kristal > 425F11A019M2000
Permintaan Quote
Melayu
2344266Image 425F11A019M2000.CTS Electronic Components
425F11A019M2000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    425F11A019M2000
  • Penerangan
    CRYSTAL 19.2000MHZ 10PF SMD
  • Model ECAD
  • Jenis
    MHz Crystal
  • Saiz / Dimensi
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Siri
    425
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    4-SMD, No Lead
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Mod operasi
    Fundamental
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    13 Weeks
  • beban kemuatan
    10pF
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • kekerapan Toleransi
    ±10ppm
  • kekerapan kestabilan
    ±10ppm
  • kekerapan
    19.2MHz
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    100 Ohms
  • Penerangan terperinci
    19.2MHz ±10ppm Crystal 10pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead