Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Potentiometers slaid > 448VB1103BDN
Permintaan Quote
Melayu
448VB1103BDN
  • Nombor Bahagian
    448VB1103BDN
  • Penerangan
    SLIDE POT 10K OHM 0.1W TOP 15MM
  • Model ECAD
  • Travel Range
    15mm
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz / Dimensi
    Rectangular - 1.372" L x 0.169" W x 0.456" H (33.70mm x 4.30mm x 11.59mm)
  • Siri
    448
  • Mod panel
    10 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.1W, 1/10W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    CT2335
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Fader Jenis
    Standard
  • Penerangan terperinci
    10 kOhms 0.1W, 1/10W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type