Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Potentiometers Rotary, Reostat > 450D501KSD4
Permintaan Quote
Melayu
4931183Image 450D501KSD4.CTS Electronic Components
450D501KSD4
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    450D501KSD4
  • Penerangan
    POT 500 OHM 1/2W CARBON LINEAR
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±20%
  • Style penamatan
    Solder Lug
  • suhu Pekali
  • tirus
    Linear
  • Saiz - Body
    Round - 0.938" Dia x 0.453" H (23.83mm x 11.51mm)
  • Siri
    Stock Pot™ 450
  • putaran
    300°
  • Bahan rintangan
    Carbon
  • Rintangan (ohm)
    500
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    450D501-1
  • Bilangan Turns
    1
  • Bilangan Gangs
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    500 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.5W, 1/2W Solder Lug
  • sesendal Thread
    3/8-32
  • Dibina pada Tukar
    None
  • Jenis pelarasan
    User Defined
  • Jenis penggerak
    Slotted
  • penggerak Negara
    0.500" (12.70mm)
  • penggerak Diameter
    0.250" (6.35mm)