Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > kristal > 4P200F35IET
Permintaan Quote
Melayu
4P200F35IET
  • Nombor Bahagian
    4P200F35IET
  • Penerangan
    CRYSTAL 20.000000 MHZ
  • Model ECAD
  • Jenis
    MHz Crystal
  • Saiz / Dimensi
    0.512" L x 0.191" W (13.00mm x 4.85mm)
  • Siri
    ATSSM4P
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    HC-49/US
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Mod operasi
    Fundamental
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • beban kemuatan
    20pF
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.205" (5.20mm)
  • kekerapan Toleransi
    ±30ppm
  • kekerapan kestabilan
    ±50ppm
  • kekerapan
    20MHz
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    30 Ohms
  • Penerangan terperinci
    20MHz ±30ppm Crystal 20pF 30 Ohms HC-49/US