Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > 520L20HA19M2000
Permintaan Quote
Melayu
6863729Image 520L20HA19M2000.CTS Electronic Components
520L20HA19M2000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    520L20HA19M2000
  • Penerangan
    OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Jenis
    VCTCXO
  • Saiz / Dimensi
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Siri
    520
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    4-SMD, No Lead
  • Pengeluaran
    Clipped Sine Wave
  • Suhu Operasi
    -10°C ~ 60°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.032" (0.80mm)
  • fungsi
  • kekerapan kestabilan
    ±2ppm
  • kekerapan
    19.2MHz
  • Penerangan terperinci
    19.2MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    2mA