Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > 520T15HT26M0000
Permintaan Quote
Melayu
5910283Image 520T15HT26M0000.CTS Electronic Components
520T15HT26M0000
  • Nombor Bahagian
    520T15HT26M0000
  • Penerangan
    OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.8V
  • Jenis
    TCXO
  • Saiz / Dimensi
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Suhu Operasi
    -10°C ~ 60°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.032" (0.80mm)
  • fungsi
  • kekerapan kestabilan
    ±1.5ppm
  • kekerapan
    26MHz
  • Penerangan terperinci
    26MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    2.5mA