Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > 578S288IAT
Permintaan Quote
Melayu
578S288IAT
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    578S288IAT
  • Penerangan
    OSC VCTCXO 28.8000MHZ CLPSNWV
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    5V
  • Jenis
    VCTCXO
  • Saiz / Dimensi
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Siri
    578
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    10-SMD, No Lead
  • Pengeluaran
    Clipped Sine Wave
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.083" (2.10mm)
  • fungsi
    Enable/Disable
  • kekerapan kestabilan
    ±280ppb
  • kekerapan
    28.8MHz
  • Penerangan terperinci
    28.8MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 5V Enable/Disable 10-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    3.5mA