Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > 580L192X2CTT
Permintaan Quote
Melayu
580L192X2CTT
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    580L192X2CTT
  • Penerangan
    OSC TCXO 19.2000MHZ CLPSNWV SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Jenis
    TCXO
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Siri
    580
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    4-SMD, No Lead
  • Pengeluaran
    Clipped Sine Wave
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.065" (1.65mm)
  • fungsi
  • kekerapan kestabilan
  • kekerapan
    19.2MHz
  • Penerangan terperinci
    19.2MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    3.5mA