Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > 633L20006A3T
Permintaan Quote
Melayu
2924722Image 633L20006A3T.CTS Electronic Components
633L20006A3T
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    633L20006A3T
  • Penerangan
    OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Jenis
    XO (Standard)
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Siri
    633
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    6-SMD, No Lead
  • Pengeluaran
    LVDS
  • Suhu Operasi
    -10°C ~ 60°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.039" (1.00mm)
  • fungsi
    Enable/Disable
  • kekerapan kestabilan
    ±20ppm
  • kekerapan
    200MHz
  • Penerangan terperinci
    200MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    66mA