Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > 633P15005C3T
Permintaan Quote
Melayu
4219006Image 633P15005C3T.CTS Electronic Components
633P15005C3T
  • Nombor Bahagian
    633P15005C3T
  • Penerangan
    OSC XO 150.0000MHZ LVPECL SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Pengeluaran
    LVPECL
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.039" (1.00mm)
  • kekerapan kestabilan
    ±25ppm
  • kekerapan
    150MHz
  • Penerangan terperinci
    150MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    88mA