Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > 633V15005C2T
Permintaan Quote
Melayu
3279519Image 633V15005C2T.CTS Electronic Components
633V15005C2T
  • Nombor Bahagian
    633V15005C2T
  • Penerangan
    OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.5V
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Pengeluaran
    LVDS
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.039" (1.00mm)
  • kekerapan kestabilan
    ±25ppm
  • kekerapan
    150MHz
  • Penerangan terperinci
    150MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    66mA