Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > 637P18003C2T
Permintaan Quote
Melayu
6141937Image 637P18003C2T.CTS Electronic Components
637P18003C2T
  • Nombor Bahagian
    637P18003C2T
  • Penerangan
    OSC XO 180.0000MHZ LVPECL SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.5V
  • Saiz / Dimensi
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Pengeluaran
    LVPECL
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • kekerapan kestabilan
    ±50ppm
  • kekerapan
    180MHz
  • Penerangan terperinci
    180MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    88mA