Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > 653P5005C2T
Permintaan Quote
Melayu
138335Image 653P5005C2T.CTS Electronic Components
653P5005C2T
  • Nombor Bahagian
    653P5005C2T
  • Penerangan
    OSC XO 50.0000MHZ LVPECL SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.5V
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Pengeluaran
    LVPECL
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.055" (1.40mm)
  • kekerapan kestabilan
    ±25ppm
  • kekerapan
    50MHz
  • Penerangan terperinci
    50MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    88mA