Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > 653V18752I3T
Permintaan Quote
Melayu
645914Image 653V18752I3T.CTS Electronic Components
653V18752I3T
  • Nombor Bahagian
    653V18752I3T
  • Penerangan
    OSC XO 187.5000MHZ LVDS SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Pengeluaran
    LVDS
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.055" (1.40mm)
  • kekerapan kestabilan
    ±100ppm
  • kekerapan
    187.5MHz
  • Penerangan terperinci
    187.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    66mA