Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > 656L25003I2T
Permintaan Quote
Melayu
5149801Image 656L25003I2T.CTS Electronic Components
656L25003I2T
  • Nombor Bahagian
    656L25003I2T
  • Penerangan
    OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.5V
  • Saiz / Dimensi
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Siri
    656L
  • Pengeluaran
    LVDS
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • kekerapan kestabilan
    ±50ppm
  • kekerapan
    250MHz
  • Penerangan terperinci
    250MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    23mA (Typ)