Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > 656P14853I3T
Permintaan Quote
Melayu
3365397Image 656P14853I3T.CTS Electronic Components
656P14853I3T
  • Nombor Bahagian
    656P14853I3T
  • Penerangan
    OSC XO 148.5000MHZ LVPECL SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Saiz / Dimensi
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Siri
    656P
  • Pengeluaran
    LVPECL
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • kekerapan kestabilan
    ±50ppm
  • kekerapan
    148.5MHz
  • Penerangan terperinci
    148.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    54mA (Typ)