Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > 73L1R43J
Permintaan Quote
Melayu
1698639Image 73L1R43J.CTS Electronic Components
73L1R43J
  • Nombor Bahagian
    73L1R43J
  • Penerangan
    RES 0.43 OHM 5% 1/10W 0402
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±300ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Mod panel
    430 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.1W, 1/10W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.016" (0.40mm)
  • Penerangan terperinci
    430 mOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thick Film