Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > 73L3R47J
Permintaan Quote
Melayu
3814625Image 73L3R47J.CTS Electronic Components
73L3R47J
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    73L3R47J
  • Penerangan
    RES 0.47 OHM 5% 1/8W 0805
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0805
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Siri
    73L3
  • Mod panel
    470 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • Pakej / Kes
    0805 (2012 Metric)
  • Nama lain
    73L3R47JTR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    26 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Penerangan terperinci
    470 mOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film