Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > 73L4R47G
Permintaan Quote
Melayu
2708324Image 73L4R47G.CTS Electronic Components
73L4R47G
Dalam stok
10000+
  • Nombor Bahagian
    73L4R47G
  • Penerangan
    RES 0.47 OHM 2% 1/4W 1206
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / RoHS Compliant
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±2%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1206
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Siri
    73Lx
  • Mod panel
    470 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Penerangan terperinci
    470 mOhms ±2% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film