Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > 73M1AR022F
Permintaan Quote
Melayu
73M1AR022F
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
4000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    73M1AR022F
  • Penerangan
    RES 0.022 OHM 1% 1W 1206
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / RoHS Compliant
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1206
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Siri
    73M1A
  • Mod panel
    22 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.035" (0.90mm)
  • ciri-ciri
    Current Sense
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    22 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Metal Film