Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > 73M1R036F
Permintaan Quote
Melayu
6156697Image 73M1R036F.CTS Electronic Components
73M1R036F
Dalam stok
2000+
  • Nombor Bahagian
    73M1R036F
  • Penerangan
    RES 0.036 OHM 1% 1W 2512
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2512
  • Saiz / Dimensi
    0.244" L x 0.122" W (6.20mm x 3.10mm)
  • Siri
    73M1
  • Mod panel
    36 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • Pakej / Kes
    2512 J-Lead
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 180°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.047" (1.20mm)
  • Penerangan terperinci
    36 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Metal Film