Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > 73M2AR075F
Permintaan Quote
Melayu
3331101Image 73M2AR075F.CTS Electronic Components
73M2AR075F
Dalam stok
4000+
  • Nombor Bahagian
    73M2AR075F
  • Penerangan
    RES 0.075 OHM 1% 2W 2512
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2512
  • Saiz / Dimensi
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Siri
    73M2A
  • Mod panel
    75 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • Pakej / Kes
    2512 (6432 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.035" (0.90mm)
  • Penerangan terperinci
    75 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Film