Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > 73M3BR030F
Permintaan Quote
Melayu
73M3BR030F
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    73M3BR030F
  • Penerangan
    RES 0.03 OHM 1% 3W 2726
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / RoHS Compliant
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2726
  • Saiz / Dimensi
    0.264" L x 0.283" W (6.70mm x 7.20mm)
  • Siri
    73M3B
  • Mod panel
    30 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    3W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.051" (1.30mm)
  • ciri-ciri
    Current Sense
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    30 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Nonstandard Current Sense Metal Film