Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > 73WE4R043F
Permintaan Quote
Melayu
5958903Image 73WE4R043F.CTS Electronic Components
73WE4R043F
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    73WE4R043F
  • Penerangan
    RES 0.043 OHM 1% 3/4W 1206 WIDE
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / RoHS Compliant
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1206
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
  • Siri
    73WEx
  • Mod panel
    43 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.75W, 3/4W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Wide 1206 (3216 Metric), 0612
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • ciri-ciri
    Current Sense
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    43 mOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Current Sense Thick Film