Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > 73WE7R075J
Permintaan Quote
Melayu
7057107Image 73WE7R075J.CTS Electronic Components
73WE7R075J
  • Nombor Bahagian
    73WE7R075J
  • Penerangan
    RES 0.075 OHM 5% 2W 2512 WIDE
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm)
  • Mod panel
    75 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.71mm)
  • Penerangan terperinci
    75 mOhms ±5% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense Thick Film